Malta

Dmuchawce, latawce, wiatr…

latawiec  Foto: sxc

latawiec Foto: sxcKażde dziecko marzy o pięknym, kolorowym latawcu, który poleci wysoko… W najbliższą sobotę wszyscy, których marzenia o latawcu się spełniły i ci którzy jeszcze o nim marzą będą z pewnością zachwyceni sobotnim Piknikiem z latawcem.

Niebo nad Maltą opanują latawce dziecięce o zaskakujących kształtach i te profesjonalne, które wykorzystywane są w zawodach. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w puszczaniu latawców. Będą do dyspozycji latawce bardzo kolorowe, małe, duże a nawet latawce – giganty, które wymagają dużej siły. Będzie także można podziwiać te latające cuda relaksując się na wygodnych leżakach z widokiem na Jezioro Maltańskie i błękitne niebo.

Będzie również zorganizowany specjalny pokaz. W niebo wzbiją się latawce holujące, które poniosą za sobą kolorową grupę zabawek oraz wielkie latawce. Wśród nich pojawi się między innymi dmuchana ośmiornica, która z ludzką pomocą może polecieć nawet bez wiatru.

W programie jest reż wiele innych niespodzianek, konkursów dla najmłodszych i promocji dla rodziców w których wygrać można między innymi latawce!

Na Piknik z latawcem zapraszamy do Galerii Malta w sobotę (11.06) od 12:00 do 17:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz