K U L T U R A Malta

Festiwal Kolorów w Poznaniu

Holi Festiwal - Poznań 20.08.2016 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Holi Festiwal - Poznań 20.08.2016 r.

W Poznaniu znów zrobi się kolorowo. Wszystko za sprawą kolejnego festiwalu kolorów, który odbędzie się nad jeziorem Malta w niedzielę 1 sierpnia.

Na Festiwalu Kolorów spotykają się młodzi i starsi. To wydarzenie dedykowane jest dla każdego kto lubi tańczyć, śpiewać i bawić się podrzucając kolory w powietrze.

To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Nieważne ile masz lat, jakiej muzyki słuchasz. Ważne, że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób – zachęcają organizatorzy.

Organizatorzy zapewniają jedenaście różnych Kolorów Holi. Wśród nich: żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, fioletowy i wiele innych odcieni.

Podczas wydarzenia poza kolorową energią i dobrą muzyką, znajdziecie także wiele ciekawych atrakcji. Między innymi: gigantyczne balony, kolorowe okularki, darmowe słodycze, bazooki CO2 oraz konkursy z nagrodami.

Festiwal Kolorów w Poznaniu 2021

Jezioro Malta, Pole Piknikowe
niedziela, 1 sierpnia, godzina 15:00

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz