POZnań

Coraz bliżej Święta

Stary Browar - dekoracje świąteczne (2019)  Foto: lepszyPOZNAN / S9+

Myślicie już o nadchodzących Świętach? Oprócz najważniejszych spraw, czyli planowania samego spotkania z najbliższymi, warto też pomyśleć o prezentach dla nich.

Niektóre sklepy już rozpoczęły promocje (być może bojąc się zamknięci z powodu wzrostu zachorowań). Warto także w planach uwzględnić wizytę na Świątecznym Wolnym Targu.

Już 10 lat spotykamy się z poznaniakami w okresie przedświątecznym, żeby pod ich choinkami zagościły piękne rzeczy wykonywane z pasją i miłością – mówi Magdalena Kosakowska, organizatorka tego wydarzenia – to coroczne spotkanie z nowoczesnym rozumieniem rzemiosła, designem, projektantami i wszystkim, co zrobione z pasji pod jednym dachem Starego Browaru w Poznaniu.

Wolny Targ Świąteczny jak zawsze gromadzi wuchtę wiary, która docenia unikatowe prezenty świąteczne. Możemy liczyć na to, że znajdziemy tutaj wszystko, co może ucieszyć pod choinką. Będą tysiące wyselekcjonowanych dzieł ludzkich rąk i efektów talentów.

Można zatem będzie kupić biżuterię artystyczną, grafiki, unikalną ceramikę, naturalne kosmetyki, ręcznie szyte zabawki, oryginalne przedmioty do domu, lokalne i europejskie manufaktury oraz mnóstwo innych wspaniałych rzeczy z duszą.

W przepięknych przestrzeniach znajdziecie wyjątkowe prezenty dla najbliższych, atmosferę wolności oraz możliwość spotkania wspaniałych ludzi, którzy kochają to co robią – dodaje Magdalena Kosakowska – zZapraszamy serdecznie!

Wolny Targ Świąteczny odbywać się będzie w Pasażu Starego Browaru (poziom 0) w weekend 11 i 12 grudnia.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN / S9+

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz