Na widelcu

Chętnie polecam ten lokal bo….

Korona Smakosza  Foto: PLOT

Smak potraw, wystrój lokalu, jakość obsługi, relacja jakość/cena – na te elementy zwracamy zazwyczaj uwagę jedząc na mieście – lunche kolacje albo śniadania. A jaki jest najpopularniejszy poznański lokal? To zadanie dla smakoszy, którzy stołując się w restauracjach i barach wypełnią specjalną ankietę przygotowaną przez Miasto i Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Zwycięzcą Plebiscytu w jednej z kilku kategorii zostanie ta restauracja, na którą Uczestnicy oddadzą największą liczbę maksymalnych ocen. Można wybrać m.in. najlepsze miejsce na spotkania z przyjaciółmi, na wyjścia rodzinne albo romantyczny wieczór. Wystawiając oceny, goście restauracji pomogą swoim faworytom walczyć o “Koronę Smakosza” – statuetkę, którą otrzyma zdobywca największej liczby pozytywnych ocen konsumentów.

Korona Smakosza Foto: PLOT

Konkurs adresowany do gości restauracji polega na wypełnieniu ankiety oraz najbardziej oryginalnym lub trafnym dokończeniu zdania “Chętnie polecę ten lokal, ponieważ…”. Odpowiedzi należy udzielać na kuponie otrzymanym w lokalu wraz z rachunkiem. Po wypełnieniu należy go wrzucić do odpowiedniego pojemnika.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest podanie przez Uczestnika jego danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz numeru telefonu kontaktowego i adresu e-mail.

Na wszystkich uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody. W puli znajdą się m.in.: telewizor LCD, tablet, aparat fotograficzny i bony towarowe do realizacji w Makro.

Typować będzie można w sobotę i niedzielę 20 i 21 października, a wręczenie nagród nastąpi 11 listopada, w dniu imienin Św. Marcina.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz