POZnań

CAVALIADA Poznań 2020 została odwołana

Cavaliada - Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Cztero  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Respektując wszelkie ograniczenia nałożone na organizatorów wydarzeń oraz restrykcyjne zalecenia służb państwowych związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, podjęliśmy trudną dla nas wszystkich decyzję o odwołaniu halowych Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich CAVALIADA Poznań, które zaplanowaliśmy między 3 a 6 grudnia 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – takiej treści komunikat pojawił się na profilu społecznościowym święta jeździectwa.

Poniżej komunikat dotyczący zakupionych już biletów.

Szanowni Państwo,

respektując wszelkie ograniczenia nałożone na organizatorów wydarzeń oraz restrykcyjne zalecenia służb państwowych związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, podjęliśmy trudną dla nas wszystkich decyzję o odwołaniu halowych Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich CAVALIADA Poznań, które zaplanowaliśmy między 3 a 6 grudnia 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jako organizatorzy zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, by wspólne przeżywanie sportowych emocji przez zawodników, kibiców, wystawców, sponsorów oraz wszystkich miłośników koni i sportu jeździeckiego było corocznym Wielkim Świętem Jeździectwa. W obecnej sytuacji – niestety – nie jest to możliwe.

Zachęcamy Państwa do regularnego śledzenia strony www.cavaliada.pl, a także naszych kanałów social media FB, Instagram. Sytuacja epidemiologiczna w Polsce oraz wynikające z niej regulacje zmieniają się dynamicznie. O wszystkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

#WeAreCavaliada
Komitet Organizacyjny CAVALIADA Tour

Co z biletami?

W zaistniałej sytuacji możemy zaproponować Państwu jedno z trzech przedstawionych poniżej alternatywnych rozwiązań:

  • wymiana na gadżet: zakupiony bilet można wymienić na gadżety CAVALIADA. W przypadku zainteresowania wymianą biletu na gadżet należy się kontaktować na adres e-mail: info@tobilet.plw terminie do 31 grudnia 2020 r.
  • wymiana na voucher: oferowanyvoucher można w serwisie ToBilet.pl wymienić na bilet wstępu na dowolne wydarzenie: koncert, festiwal, wydarzenie sportowe, widowisko, spektakl teatralny lub każdy z innych eventów pozostających w ofercie serwisu.
  • zwrot pieniędzy na konto, z którego zostało opłacone zamówienie. Należy skontaktować się z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl w terminie do 3 grudnia 2020 r.

W związku z wejściem w życie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.”

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz