BizNews

Biznes musi mieć swoją jakość

podpis  Foto: sxc

Jakość miarą sukcesu projektów – to temat bezpłatnego seminarium, które organizuje w Poznaniu Project Management Institute Poland.

Tym razem bierzemy od lupę temat związany z jakością w projekcie – zapowiadają organizatorzy – kierownik projektu ma świadomość tego, że produkty, na które umówił się ze Sponsorem, mają być dobrej jakości, jednak często po rozpoczęciu projektu i w jego trakcie „czujność” pod tym kątem osłabiają inne elementy pojawiające się w projekcie, o które trzeba zadbać.

Kiedy ta uwaga przechodzi na rozwiązywanie bieżących kwestii, łatwo pominąć aspekt jakości. Uczestnicy seminarium zapoznają się z zarządzaniem jakością w praktyce, na konkretnych metodach działań we wszystkich trzech jej obszarach jakimi są planowanie, zapewnienie oraz kontrola jakości. Proces ten zostanie prześledzony na przykładzie dużego projektu z branży IT, zrealizowanego w Polsce, a poprowadzonego z sukcesem przez prelegenta seminarium. Omówione zostną przykłady wsparcia narzędziowego, wymaganego przy realizacji projektów dużej skali.

Seminarium poprowadzi konsultant i trener PMI Włodzimierz Szymański (PMP, PRINCE2 Practitioner) menedżer programów i projektów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Kierował największym projektem IT w polskim sektorze finansowym. Coach i mentor kierowników projektów. Łączy w sposób unikalny wiedzę metodyczną z praktyką jej stosowania w polskich realiach.

Seminarium Jakość miarą sukcesu projektów odbędzie się w Instytucie Logistyki i Magazynowania w Poznaniu (ul. Estkowskiego 6) w czwartek 28.05 o godzinie 18:00. Na seminarium można zapisać się klikając tutaj.

Jakość miarą sukcesu projektów

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz