BizNews

Chińczycy w Poznaniu

China Homelife Show  Foto: China Homelife Show

Przez 3 dni kilkuset wystawców z Chin będzie starało się zainteresować swoją ofertą potencjalnych partnerów między innymi z naszej metropolii. Targi China Homelife Show rozpoczną się na terenie MTP już w środę 27 maja.

Wystawcy zaprezentują w Poznaniu tysiące produktów. Ma to być wydarzenie, które ułatwi nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, zainspiruje do działania i wspomoże rozwój firm.

Targi China Homelife to 500 wyselekcjonowanych wystawców, 20.000 produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, zwiedzający z Europy, czy matchmaking – informują organizatorzy tego wydarzenia – zapraszamy na nie producentów, hurtowników, właścicieli sklepów, importerów i eksporterów, inwestorów oraz osoby szukające nowych możliwości biznesowych.

Podczas Targów China Homelife Show będzie z pewnością można nawiązać bezpośrednie kontakty biznesowe z chińskimi firmami, czy po prostu poznania i oceny proponowanych usług i produktów w jednym miejscu.

Targom China Homelife Show po raz kolejny towarzyszyć będzie konferencja Trade and Investment Forum, podczas której przedsiębiorcy dowiedzą się, z jakimi problemami można się spotkać podczas importu towarów z Chin i jak je skutecznie rozwiązywać – podkreślają organizatorzy – tematyka konferencji obejmuje takie zagadnienia jak: negocjacje handlowe z dostawcami z Chin, kontrola jakości produkcji, zasady bezpiecznego importu z Chin, transport morski i lotniczy,zagadnienia kultury biznesu.

Prelekcje prowadzone są przez najbardziej doświadczonych ekspertów.Udział w konferencji jest bezpłatny. Na miejscu będzie można również bezpłatnie skorzystać z pomocy tłumacza, jednak trzeba będzie się wcześniej umówić na spotkanie z wybraną firmą.

Targi China Homelife Show odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich od 27 do 29 maja.

China Homelife Show

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz