Jeżyce

Bimby nie dojadą na Ogrody

Tramwaj, bimba  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Pętla tramwajowa Ogrody w niedzielę (5.07) będzie pusta. Chcąc tutaj dojechać będziemy musieli korzystać z komunikacji zastępczeJ.

W związku z pracami związanymi z naprawą torowiska, koniecznością wymiany łuku wyjazdowego, w rejonie pętli Ogrody, zostanie ona wyłączona z ruchu w najbliższą niedzielę – informuje poznański Zarząd Transportu Miejskiego.

Utrudnienia potrwają całą dobę. Z tego powodu na trasy w ogóle nie wyjadą bimby kursujące na iniach 2 i 7, a trasy na liniach 17 i 18 nieco się zmienią.

Tramwaje tymczasowej linii 27 pojadą z Dębca po trasie linii nr 2, przez Żeromskiego i po trasie linii nr 7 na Zawady.

Na wyłączonym z ruchu tramwajowego odcinku ul. Dąbrowskiego prosimy o korzystanie z linii autobusowych numer 182, 191 i 195 – apeluje Zarząd Transportu Miejskiego – na węźle Żeromskiego zlokalizowane zostaną tymczasowe przystanki umożliwiające przesiadki z autobusu na tramwaj.

Na ul. Dąbrowskiego przed ul. Przybyszewskiego w kierunku Ogrodów dla linii tramwajowych nr 17 i 27, a na ul. Dąbrowskiego za ul. Przybyszewskiego w kierunku rynku Jeżyckiego, dla linii tramwajowych 18 i 27 oraz dla autobusowej nocnej 239.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz