K U L T U R A

Bilety w dobrej cenie dzięki miastu Poznań

Przeczekajmy tutaj noc - piosenki Republiki i Obywatela G.C.  Foto: materiały prasowe / Teatr Muzyczny

Koncert pod tytułem „Przeczekajmy tutaj noc. Piosenki Republiki i Obywatela G.C.” odbędzie się w Starym Porcie nad Wartą w niedzielę 29 sierpnia o godzinie 20:00. Dzięki wsparciu miasta bilety na ten koncert kosztują 29-32 zł.

Termin nie jest przypadkowy. 29 sierpnia, to dzień, w którym Grzegorz Ciechowski obchodziłby swoje 64 urodziny.

Na scenie wystąpią m.in.: Natalia Kukulska, Renata Przemyk, Michał Wiraszko (Muchy), Dagmara Gregorowicz (Dagadana), Janusz Radek, Michał Kowalonek, art.8udyń Szymkiewicz (Pogodno), Kasia Rościńska, Kovalczyk i zespół HOPE.

Nie zabraknie także solistów, tancerzy i orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu pod dyrekcją Krzysztofa Herdzina. Zaprezentują oni utwory i choreografie pochodzące z najnowszej premiery – Kombinatu, spektaklu muzycznego w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, który powstał z inspiracji tekstami i muzyką Grzegorza Ciechowskiego oraz Republiki. W programie znajdą się takie hity jak: „Mamona”, „Tak… Tak… to ja…”, „Telefony”, „Nie pytaj o Polskę”, „Biała flaga”, „Kombinat” czy „Moja krew”. Zaproszenie na koncert przyjęli również Leszek Biolik – członek Republiki i Jacek Bończyk, a Bartek Gasiul będzie kierownikiem muzycznym koncertu. Wydarzenie poprowadzi Piotr Stelmach.

Bilety w cenie 29-32 zł dostępne są w kasie Teatru oraz na stronie bilety24.pl. Szczegółowe informacje pod nr tel. 511 433 616 oraz pod adresem bilety@teatr-muzyczny.poznan.pl.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe / Teatr Muzyczny

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz