BizNews

Biedronka sprzedaje towar z auta

Outlet Truck  Foto: materiały prasowe

Przyczepy wyprzedażowe, ten nowy format sprzedaży zaproponowany przez Biedronkę. Produkty przemysłowe w ramach oferty Outlet Trucków można kupić w obniżonych cenach, aż do 70%.

Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Lwówek – to tylko kilka z wielu miast, do których przyjechały przyczepy wyprzedażowe Biedronki z towarami przemysłowymi z kategorii non food i tekstyliów, pochodzącymi z poprzednich kolekcji. Dzięki mobilnej formule takiej sprzedaży, lokalizacja Outlet Trucków zmienia się co 7 dni, a sprzedaż odbywa się w tygodniowych cyklach. Do poniedziałku 19.08 do ciężarówki będzie można wstąpić w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu – Zalasewie. W kolejnym tygodniu od wtorku 20:08 Outlet Trucki będą czekać na klientów w Kórniku, Lwówku i we Wronkach.

Outlet Trucki Biedronki to zupełnie nowa propozycja. W każdym tygodniu przyczepy będą stały w innych lokalizacjach, umożliwiając tanie zakupy jak największej liczbie klientów z kilkunastu miejscowości. Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 m2 z 15 paletami pełnymi produktów. Największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego.

W przyczepach znajdują się terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą i klimatyzatory, które utrzymują komfortową temperaturę nawet w czasie letnich upałów. W miastach Wielkopolski można spotkać obecnie 3 ciężarówki otwarte od 9:00 do 20:00.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz