Puszczykowo

Biała Niedziela w Puszczykowie

stetoskop  Foto: sxc

stetoskop Foto: sxcW najbliższą niedzielę będzie można bezpłatnie skorzystać z porad lekarzy specjalistów, którzy będą przyjmować mieszkańców Puszczykowa w ramach Białej Niedzieli w Szpitalu w Puszczykowie. Na badania, które odbywać się będą 6 listopada nie trzeba mieć skierowania, ale ilość osób, które zostaną przyjęte jest ograniczona.

Konsultacji udzielać będą chirurg, internista, kardiolog, laryngolog, neurolog, neurochirurg, okulista, specjalista medycyny paliatywnej (poradnictwo dla osób z chorobami nowotworowymi oraz innymi chorobami przewlekłymi), ortopeda, psychiatra (porady w zakresie chorób psychicznych oraz uzależnień dla chorych i ich rodzin), psycholog (porady przy problemach z pamięcią) oraz urolog.

Podczas Białej Niedzieli w szpitalu w Puszczykowie będzie można skorzystać z takich badaniach jak pomiar ciśnienia krwi,
badanie poziomu cukru we krwi, dodatkowo tego dnia Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej oferuje zainteresowanym oznaczanie grupy krwi.

Można jeszcze próbować dzisiaj zapisać się na badania kontaktując się telefonicznie pod 61 89 84 088 lub 61 89 84 094 od 10:00 do 14:00. Liczba konsultacji jest ograniczona, dlatego w przypadku dużej liczby chętnych decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz