POZnań

Będzie kolorowo!

Colour Fest  Foto: Holi Open Air

Będzie z pewnością bardzo kolorowo i bardzo wesoło. Ci, którzy byli już na takiej imprezie, z pewnością nie przegapią kolejnej okazji do dobrej zabawy. Festiwal Kolorów odbędzie się dzisiaj w poznańskim Parku Kasprowicza.

Przebierz się w najbardziej szalony strój i zgarnij dodatkowe nagrody! – zachęcają organizatorzy – uśmiechnij się do przechodnia, skorzystaj z darmowego przytulania, poznaj nowych ciekawych ludzi!

Festiwal Kolorów to coraz bardziej popularna zabawa. Polega ona na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw. Może w niej uczestniczyć każdy bez względu na wiek. Udział w tym wydarzeniu jest darmowy.

Ze względów bezpieczeństwa nie będziemy wpuszczać uczestników z własnymi kolorami, innymi niż które będą rozdawane na Festiwalu – podkreślają organizatorzy.

Festiwal Kolorów odbędzie się w poznańskim Parku Jana Kasprowicza w sobotę (25.07) od godziny 15:00. Oby tylko uczestnikom nie przeszkodziła pogoda. O tej właśnie godzinie może nad Poznaniem pojawić się deszcz…

Oto ramowy program dzisiejszej imprezy:

15:00 – Powitanie + ZUMBA
15:15 – występ zespołu Fink Tree
16:00 – Wyrzut KOLORÓW 🙂 + ZUMBA
16:15 – występ zespołu Miła Starsza Pani
17:00 – Wyrzut KOLORÓW 🙂 + ZUMBA
17:15 – Dj Late at Night
18:00 – Wyrzut KOLORÓW 🙂 + ZUMBA
18:15 – DJ V_VALDI
19:00 – Wyrzut KOLORÓW 🙂
19.15 – DJ Neurofunq
20:00 – Wyrzut KOLORÓW 🙂
20:10 – DJ Dan
21:00 – Zakończenie imprezy

 

Colour Fest

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz