BizNews

Allegro Smart już nie za darmo, ale w promocyjnej cenie

Będzie więcej Pixela  Foto: Juliusz Sokołowski

Przez 30 dni będzie można kupić pakiet w niższej cenie: 39 zł zamiast 49 zł za cały rok. Jest to zwieńczenie trzymiesięcznej akcji, w której darmowy pakiet Smart! wspierał Polaków podczas blokady związanej z koronawirusem. Promocja będzie dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów

Jako firma społecznie odpowiedzialna, od początku pandemii koronawirusa udostępniliśmy bezpłatne dostawy dla wszystkich Polaków przez trzy miesiące – mówi Grzegorz Czapski, Business Development Director w Allegro. – Dzięki temu mogli wygodnie i zachowując społeczny dystans kupować i korzystać z darmowych dostaw od sprzedawców. Polacy pokochali tę możliwość: ponad 2,6 miliona skorzystało z tej promocji, a oszczędności klientów na kosztach dostaw przekroczyły 325 milionów złotych. Ponieważ zainteresowanie pakietem Allegro Smart! było tak duże to zaoferowaliśmy możliwość dalszego korzystania z usługi przez cały rok za cenę obniżoną o 20 procent.

Promocyjna cena obowiązuje do 19 lipca. Wszyscy klienci, zarówno nowi, jak i obecni, mogą na tych warunkach aktywować pakiet na dedykowanej stronie www.allegro.pl/smart lub po prostu podczas zakupów.

Oferty objęte programem bezpłatnych dostaw i zwrotów Allegro Smart! – a jest ich już ponad 101 milionów – są wyraźnie oznaczone. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską w całej Polsce.

Użyte w artykule zdjęcia: Juliusz Sokołowski

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz