BizNews

Allegro Smart dla wszystkich za darmo

Pixel nowa siedziba Allegro  Foto: Jems Architekci

Allegro sfinansuje darmowe dostawy dla wszystkich aby wesprzeć Polaków w obecnej sytuacji w trakcie walki z koronawiusem. Przez miesiąc każdy będzie mógł skorzystać z darmowych dostaw w Polsce za pośrednictwem usługi Allegro Smart. Klient nie poniesie żadnych kosztów uruchomienia usługi.

Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych-powiedział François Nuyts, prezes Allegro. W tym krytycznym okresie najbliższych kilku tygodni pokryjemy koszty dostaw. Akcja będzie finansowana przez Allegro i nie liczymy na zysk. Po upływie bezpłatnego okresu usługa wygaśnie automatycznie bez żadnych opłat dla użytkowników czy zachęt do jej wykupienia. Wyłącznym celem inicjatywy jest wsparcie najbardziej potrzebujących – dodał prezes.

Od teraz do 18 kwietnia wszyscy klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych dostaw zakupów za pomocą Allegro Smart. Klienci mogą aktywować pakiet przez specjalną stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub po prostu w trakcie zakupów.

Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 PLN za wysyłkędo paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 PLN za dostawę kurierską na terenie całej Polski.

Aktualni klienci Allegro Smart! będą również korzystać z darmowych dostaw w tym okresie – ich subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o jeden miesiąc. Wszystkie oferty objęte programem bezpłatnych dostaw Allegro Smart! są odpowiednio oznaczone.

Limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze został zniesiony na czas trwania akcji. Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat czy zachęt do jej wykupienia.

Użyte w artykule zdjęcia: Jems Architekci

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz