Podczas ostatniego weekendu na drogach naszego wojwództwa w wypadkach zginęły 4 osoby. Na drogach całej Wielkopolski trwała policyjna akcja Znicz. Patrole zwłaszcza w pobiżu nekropolii dbały o bezpieczeństwo tak pieszych, jak i kierowców i pasażerów samochodów.
Akcja rozpoczęła się już w czwartek 31 października. Policjanci informują, że w całym województwie doszło do 35 wypadków i aż 524 kolizji. Tych ostatnich w poprzednim roku było 410.
Zatrzymaliśmy 62 nietrzeźwych kierowców – informują wielkopolscy policjanci.
Śmierć poniosły 4 osoby, a ranne zostały 42 osoby, a więc o 6 mniej, niż w 2018 roku.



![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)












Dodaj komentarz