K U L T U R A POZnań

Akcja Zima! POSiR zaprasza na półkolonie

Połkolonie POSiR lodowisko Chwiałka  Foto: Adam Cereszko / POSiR

Ferie w Wielkopolsce startują w lutym, ale już teraz warto pomyśleć o zimowym wypoczynku dla dzieci. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji szykują dwa turnusy półkolonii wypełnionych sportowymi atrakcjami. Dzieci w wieku od 7 do 12 lat można zapisywać od poniedziałku 4 grudnia.

Bazą „Akcji Zima”, która rozpocznie się 12 lutego, będzie kompleks sportowy na Chwiałce, a zapisy prowadzi Młodzieżowy Ośrodek Sportowy. Dwa pięciodniowe turnusy półkolonii będą się odbywały w terminach 12-16 lutego oraz 19-23 lutego 2024 r. Wykwalifikowani opiekunowie oraz trenerzy będą sprawowali opiekę nad uczestnikami od 7:30 do 16:30.

Dla dzieci przygotowano gry i zabawy zespołowe, zajęcia z instruktorami, wyjścia na basen, lodowisko, bowling, paintball laserowy, a także m.in. do kina. Oprócz zajęć sportowych i rekreacyjnych uczestnicy mogą również liczyć na dwa posiłki – drugie śniadanie oraz obiad.

Koszt jednego turnusu to dla mieszkańców Poznania 700 złotych. Posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania zapłacą 650 złotych, a dla osób spoza Poznania przewidziano opłatę w wysokości 800 złotych.

Regulamin półkolonii oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia dziecka są dostępne na stronie: https://posir.poznan.pl/cykle/akcja-zima/polkolonie.

W ramach Akcji Zima Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotują również dodatkowe atrakcje. Wśród nich znajdą się zajęcia sportowe na poznańskich basenach czy bezpłatne wejścia dla dzieci na pływalnie i lodowiska. Program Akcji Zima będzie na bieżąco aktualizowany na stronie internetowej Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Użyte w artykule zdjęcia: POSiR / materiały prasowe, Adam Cereszko / POSiR

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz