K U L T U R A

7 Wspaniałych: Bolewski & Tubis

Obywatel Jazz - Bolewski i Tubis  Foto: materiały prasowe

Centrum Kultury Zamek na wakacje przygotował „szczęśliwą siódemkę” – cykl siedmiu koncertów, który każdy może interpretować na swój sposób. Trudno będzie je sklasyfikować gatunkowo, bo wszyscy wykonawcy swobodnie łączą różne style muzyczne – rock, rap, elektronikę, jazz i folk. Usłyszymy muzyków dobrze znanych z zamkowych scen, ale ich nowe wcielenia i premierowe programy. Szóstym z kolei artystą, który zaprezentuje się na scenie jest Bolewski & Tubis. Koncert odbędzie się na Dziedzińcu Zamkowym w środę 18 sierpnia o godzinie 19:30.

Program „Obywatel Jazz” umacnia pamięć o nieodżałowanym Grzegorzu Ciechowskim. W tym roku mija 20 lat od jego śmierci, ale jego muzyka inkarnuje się w sztuce innych artystów. Bolewski i Tubis postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki.

Przy okazji tegorocznych koncertów na Dziedzińcu Zamkowym organizatorzy będą wspierali Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej Hospicjum Domowe, które w ramach swojej działalności zbiera aktualnie środki na wyposażenie pierwszego w Wielkopolsce, wyjątkowego stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych PrzyStań.

Bolewski & Tubis – „Obywatel Jazz”

Dziedziniec Zamkowy
środa, 18 sierpnia, godzina 19:30

bilety w cenie 40 zł

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz