Sport

6. Poznań Nordic Walking – ostatnie dni zapisów

Poznań Nordic Walking  Foto: POSiR

Tylko czwartku września można zgłosić chęć uczestnictwa w 6 edycji zawodów Poznań Nordic Walking, które odbędą się 12 września nad Wartą.

Miłośnicy kijków rywalizować będą na dwóch dystansach: 3,6 km (1 pętla) i 7,2 km (2 pętle). Organizatorzy przewidzieli dla wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu liczne atrakcje zarówno na starcie, jak i na mecie.

Start zawodów przewidziany jest na godzinę 10:00, natomiast na pół godziny wcześniej zaplanowana jest wspólna rozgrzewka, którą poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy nordic walking. Po zakończeniu rywalizacji odbędzie się wręczenie pucharów najszybszym zawodnikom oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników, natomiast około godziny 12:15 będzie można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach zumba gold.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 września pod numerem telefonu 61 871 06 42, poprzez stronę internetową http://posir.poznan.pl/nordic-walking/zapisy/ oraz osobiście w recepcji klubu Nice Lady Fitness na os. Piastowski 106a. Koszt uczestnictwa do 20 zł, w ramach których każdy otrzymuje pakiet startowy, a w nim: medal uczestnictwa, numer startowy, worek na odzież, napoje i poczęstunek na mecie.

Poznań Nordic Walking

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz