3:1 w pierwszym meczu Kolejorza z Żalgirisem Kowno

KKS Lech Poznań - Żalgiris Kowno  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Lech Poznań wygrał 3:1 z Żalgirisem Kowno w pierwszym meczu 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Pierwsza połowa była naprawdę dobra w naszym wykonaniu. Kontrolowaliśmy grę, mieliśmy duże posiadanie piłki czy stosowaliśmy rotacje na konkretnych pozycjach, w sektorach boiska i zdobyliśmy trzy fantastyczne bramki. W przerwie powiedziałem zawodnikom, żebyśmy się tego trzymali, bo wyglądaliśmy dobrze. Po zmianie stron zabrakło nam przede wszystkim dokładności podań, było trochę nerwowości. Trzeba przyznać, że rywal strzelił fantastycznego gola. Mecz kończy się wynikiem 3:1. To była kolejna okazja do tego, by zawodnicy zbierali kolejne minuty. Możemy być zadowoleni ze zwycięstwa, z takim jedziemy na rewanż. W Kownie trzeba przyklepać ten awans – mówił John van Den Brom, trener Kolejorza.

źródło: lechpoznan.pl