Aglomeracja

Biedronka idzie w ślady Lidla – przecenia żywość!

Sklep Biedronka  Foto: materiały prasowe

Biedronka wprowadza pilotażowy program przecen żywności produktów z bliskim terminem przydatności. Od dziś klienci 13 sklepów w Poznaniu i kilku innych w Wielkopolsce będą mogli kupić wybrane produkty spożywcze po niższych o 50% cenach. Wcześniej podobny projekt rozpoczął Lidl w ramach akcji Kupuje – nie marnuję, tu rabaty sięgają jednak aż 75%!

Wybrane produkty spożywcze z bliskim terminem przydatności przecenione o 50% będą wyróżnione na froncie specjalną naklejką, na której znajduje się hasło przewodnie akcji „Szanujemy żywność”. O umieszczeniu konkretnych produktów w promocji decydować będą kierownicy sklepów.

Oznaczone nimi będą wybrane produkty z kategorii: mięso świeże, ryby świeże, sushi,wybrane produkty z chłodni. Rabat nie będzie dotyczył produktów objętych innymi promocjami.

Program przecen żywności z bliskim terminem do spożycia o 50% to nasz nowy test i będziemy uważnie obserwować zainteresowanie klientów taką formułą. Jednocześnie razem z klientami będziemy mogli dołożyć kolejną cegiełkę w naszym systemie ograniczania marnowania żywności – informuje Karol Sęktas, kierownik działu doskonalenia pracy sklepu w sieci Biedronka

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz