BizNews

25 lat Schur Flexibles z podpoznańskiego Bogucina

Jubileusz firmy Schur z Bogucina  Foto: materiały prasowe

Schur Flexibles Poland, firma z podpoznańskiego Bogucina świętowała 25-lecie działalności. Spółka specjalizuje się w produkcji opakowań do branży higienicznej, spożywczej i tytoniowej, z których na co dzień korzystają konsumenci na całym świecie. Zatrudnia ponad 200 osób i generuje roczny obrót w wysokości 30 mln EUR. Rocznie przedsiębiorstwo wytwarza ponad 6 tys. ton opakowań foliowych.

Schur w BogucinieFirma dysponuje jednym z najlepiej wyposażonych laboratoriów w branży opakowaniowej, dzięki czemu jest w stanie zaprojektować najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Firma swój jubileusz świętowała podczas pikniku dla pracowników. Głównym punktem imprezy było zwiedzanie niedostępnych na co dzień linii produkcyjnych. Rodziny pracowników miały okazję zobaczyć jak wygląda ich praca, poznać proces produkcji folii i dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat branży fleksograficznej.

To nie sprzęt i technologia odpowiadają za wyniki firmy. To ludzie, nasi pracownicy tworzą klimat przedsiębiorstwa i to dzięki nim jesteśmy liderem w branży – mówił prezes Marek Pawlak

Firma w tym roku została doceniona za jeden ze swoich podstawowych produktów – worek z laminatu z nadrukiem fleksograficznym, który jest na co dzień wykorzystywany w produktach sypkich, higienicznych i cukierniczych.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz