K U L T U R A

21. Komediowe Wariacje Na Kolację (odwołane)

Leniwe Impro  Foto: materiały prasowe

Po raz dwudziesty pierwszy odbędzie się spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu Grupy Improwizacji Kabaretowej „Leniwe IMPRO”. Klub Blue Note, piątek 11 września 2020. Start godzina 20:00.

Pierwszy raz po lockdownie, po stresach związanych z powrotem dzieciaków do szkół i pierwszymi wywiadówkami, rozmasujemy przeponę i zrelaksujemy umysł podczas salw serdecznego śmiechu.

Zapraszamy na niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji. Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu.

Grupę Leniwe Impro tworzą: „Morus”, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska, Justyna Klak-Nowakowa i Magda Sobczak.

Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną i improwizacyjne muzyczne olśnienia zapewni Przemek Mazurek.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w biurze klubu Blue Note (także przed samym spektaklem), w Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line.

Aktualizacja: Niestety z przyczyn organizacyjnych spektakl został odwołany

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz