K U L T U R A

Szymon mówi czyli kabaretowy ubaw w klubie Blue Note

Dwugodzinne komediowe show prawie znanego komika Szymona Łątkowskiego to doskonała propozycja na poniedziałkowy wieczór w klubie BlueNote. A oferta rozrywkowa zapewne zadowoli wszystkich fanów stand upu, zwłaszcza, że wśród głównych punktów programu zaplanowano oficjalne wystąpienie Prezes Rady Ministrów w gabinecie Prezesa wszystkich Prezesów i zaskakujący monolog kabaretowy o przewrotnym polityku.

Szymon Łątkowski to jeden z ciekawszych, zdolniejszych i w rezultacie zabawniejszych komików młodego pokolenia. Niestandardowość jego występów, polega na specyfice przyjętego stylu, który stanowi połączenie monologu kabaretowego, Stand Upu, monodramu oraz komedii.

Reprezentuje humor inteligentny, błyskotliwy pełen absurdu ironii i ciekawych obserwacji rzeczywistości. Mimo młodego wieku zdobył kilkanaście nagród na ogólnopolskich przeglądach i festiwalach kabaretowych.

W programie, który zaprezentuje w Klubie Blue Note usłyszeć będzie można skecz „Synonimiczna masakra” – o tym, jak fajne mamy dziennikarstwo dziś, kaskaderski i popisowy numer o kolejce do lekarza i reklamę palmoliwe alkoholiwe intensiw spirt – najnowszego żelu pod prysznic bodyendhair – idealnego prezentu pod choinkę.
Klub Blue Note, ul. Kościuszki, CK Zamek, 18 grudnia, godz. 19:13, Bilety 10 złotych

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz