Na widelcu

Na idealną wagę najlepsze są zupy!

Zupa kokosowo-pomarańczowa z curry i mielonym mięsem  Foto: chilifiga.pl

Monika Honory przez większość życia zmagała się z problemem nadmiaru kilogramów. Pierwsze próby utraty wagi podejmowała jeszcze jako mała dziewczynka. Po przetestowaniu kilkunastu popularnych diet, dających krótkotrwałe efekty, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyła autorski program „Przemiany wg Moniki Honory”. Jego podstawą są lekkostrawne, a zarazem sycące i pełnowartościowe posiłki, czyli… zupy!

Monika Honory

Szukałam pomysłu na potrawy, które są łatwo przyswajalne i nie obciążają organizmu, ale przy tym pozwolą zaspokoić głód. W ten sposób powstał Program Przemian, dzięki któremu każdy ma szansę, tak jak ja schudnąć nawet 40 kilo i tym samym odmienić swoje życie – zachęca Monika Honory.

W niedzielę, 22 stycznia w Restauracji Ptasie Radio, przy ulicy Kościuszki odbędą się warsztaty zdrowego żywienia zarówno w ujęciu fizycznym oraz psychicznym.

Podczas spotkania prowadzonego przez Monikę Honory – holistycznego eksperta ds. żywienia, będzie można dowiedzieć się m.in. jak jeść, żeby schudnąć, dlaczego polskie, smaczne zupy są tak ważne dla dobrej przemiany materii oraz co zrobić, żeby nie powrócił efekt jo-jo? Początek o godzinie 16:00, spotkanie potrwa ok. 2 godzin.

Jest kilka zasadniczych różnic pomiędzy Przemianami, a dietą w klasycznym rozumieniu tego słowa – mówi eskspertka. Po pierwsze, mój program powstał, jako odpowiedz na osobistą i długotrwałą walkę z otyłością. Po drugie, „diety” rozumiane jako krótkookresowy sposób odżywiania się, w celu redukcji kilogramów, dotyczą głównie fizycznego aspektu utraty kilogramów, a program to praca nad ciałem, ale przede wszystkim nad psychiką osoby otyłej.

Dodatkowo, duże znaczenie ma dla mnie proces przygotowania się do odchudzania, jak również czas po odchudzaniu, czyli co zrobić, aby nie było efektu jo-jo. Po trzecie i bardzo istotne, diety zazwyczaj są ograniczające i eliminują bardzo wiele składników a ja zachęcam do czegoś zupełnie przeciwnego – musimy jeść różnorodnie.

Użyte w artykule zdjęcia: chilifiga.pl, informacje prasowe / Procontent Communication

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz