Sport

Coraz bliżej finały piłkarskiej Ligii Szkół

Akademia Kreatywnego Futbolu  Foto: facebook

Ostatni turniej fazy grupowej Ligi Szkół Allegro już za nami! Do grona półfinalistów dołączyły zespoły z Czerwonaka, Koziegłów oraz zwycięzca grupy – Szkoła Podstawowa nr 1 z Poznania. W gronie półfinalistów pozostała tylko jedna niewiadoma – dziesiątą drużynę wyłoni jutrzejsze losowanie.

Akademia Kreatywnego Futbolu Foto: facebookDziś w gorącej atmosferze w szranki stanęło kolejnych sześć uczniowskich reprezentacji. Zmagania młodych piłkarzy były bardzo zacięte, najczęściej mecze rozstrzygały się tylko różnicą jednego gola.

Zarówno na zwycięzców jak i pokonanych organizatorzy, Akademia Kreatywnego Futbolu przygotowali mnóstwo atrakcji. Oprócz samego turnieju emocje młodych zawodników wywoływała także sportowa rywalizacja na konsolach Xbox 360.

Gościem specjalnym turnieju był finalista programu Mam Talent – Mieszko Włodarczyk, który po raz kolejny porwał publiczność swoim zapierającym dech w piersiach pokazem żonglerki. Po wyczerpujących meczach na uczestników czekał pożywny posiłek i napoje.

Mieszko Włodarczyk Foto: Akademia Kreatywnego Futbolu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz