Na widelcu

Targ Śniadaniowy – już w maju!

Targ Śniadaniowy  Foto: Targ Śniadaniowy

Targ Śniadaniowy Foto: Targ ŚniadaniowyPoznaniacy coraz częściej bardziej zwracają uwagę na jakość, a nie tylko na cenę kupowanego jedzenia. Coraz chętniej też uczestniczymy w różnych kulinarnych imprezach, które odbywają się w naszym fyrtlu. Już teraz zapraszamy na Targ Śniadaniowy, który zawita do Poznania już w maju.

Podczas Targu będzie można nie tylko kupić świeże i zdrowe produkty, ale także zjeść je z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu. W maju 2014 Targ zawita do Poznania. Targ to cykliczne wydarzenie, które będzie odbywać się w soboty w Parku Kasprowicza przy Arenie a w niedziele na terenie Parku Sołackiego.

Tworzymy wspaniałe miejsca do wspólnego jedzenia, relaksu i kupowania zdrowej żywności na świeżym powietrzu – wyjaśnia Magdalena Kosakowska, organizatorka tego wydarzenia – w Targu Śniadaniowym biorą udział wystawcy z całej Polski, oferując swoje zdrowe, regionalne i oryginalne wyroby spożywcze.

Organizatorzy zapewniają, że bez względu na upodobania kulinarne, każdy znajdzie coś dla siebie. Będą zatem świeże warzywa, sery, wędliny, przetwory czy soki. Chętni będą mogli zamówić przygotowywane na bieżąco gorące dania i zimne przekąski. Targ to również możliwość skosztowania produktów pochodzących z krajów Europy i Świata.

Celem Targu jest popularyzowanie idei wspólnych śniadań – dodaje Magdalena Kosakowska – sobotni poranek to powód i okazja do wyjścia z domu, spotkań przy kawie na świeżym powietrzu oraz zabawy dla najmłodszych i dorosłych.

Targ Śniadaniowy Foto: Targ Śniadaniowy

Targ Śniadaniowy powstał po to by spotkać się z rodziną i znajomymi, i zjeść razem pyszne jedzenie w miłej, spokojnej atmosferze, bez pośpiechu.

Weekendowy poranek to nie tylko okazja do wyjścia z domu i spotkań z bliskimi, ale także możliwość udziału w wielu atrakcjach. Do wyboru są zabawy edukacyjne dla najmłodszych, warsztaty kulinarne dla dorosłych, prezentacja organizacji pozarządowych, występy artystów, muzyka na żywo i inne wydarzenia tematyczne.

Targ Śniadaniowy chce przez cały sezon letni zaskakiwać poznaniaków, promować lokalne “geszefty” i oddolne inicjatywy oraz sprawiać, że weekendy będą wyjątkowym czasem dla mieszkańców.

Pierwszy Targ Śniadaniowy odbędzie się już w maju.

Targ Śniadaniowy Foto: Targ Śniadaniowy

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz