Sołacz

Zmiany konsultowane – Sołacz i Marcelin

Stary Rynek  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Stary Rynek Foto: lepszyPOZNAN.pl / agChoć opinie na temat skuteczności aktywności podczas konsultacji społecznych są różne zachęcamy do uczestnictwa. W najbliższym czasie spotkania z mieszkańcami dtyczyć będą proponowanych zmian na Sołaczu i Marcelinie.

W przypadku Sołacza będzie to już II etap konsultacji społecznych dla miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przedstawiciele Miejskiej Pracowni Urbanistycznej czekać będą na uwagi i sugestie mieszkańców w Gimnazjum nr 63, przy ul. Drzymały 4/6 w najbliższy poniedziałek 10 grudnia o godzinie 17:00.

Podobnie jest na Marcelinie. Tutaj również odbywa się już II etap konsultacji. Mieszkańcy będą mogli się zapoznać i wyrazić opinie o proponowanych zmianach podczas spotkania, który odbędzie się w Gimnazjum nr 56 przy ul. Promyk 4 w czwartek 13 grudnia o godzinie 17:00.

Pracownicy Miejskiej Pracowni Urbanistycznej podkreślają, że wszystkie zgłoszone podczas takich spotkań wnioski będą przeanalizowane, choć nie wszystkie zostaną zrealizowane.

Wiadukt kolejowy od strony ul.Nad Wierzbakiem Foto: jurekpogodno / fotopolska.eu

Brama Sołacza – wiadukt kolejowy od strony ul. Nad Wierzbakiem Foto: jurekpogodno / fotopolska.eu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz