Ławica Marcelin

Konsultacje planów dla Marcelina i ulicy Balonowej.

teodolit  Foto: sxc

teodolit Foto: sxcDzisiaj i jutro odbędą się kolejne konsultacje z mieszkańcami dotyczące powstających projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Dzisiaj z planami będą mogli się zapoznać mieszkańcy z Marcelina. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 88 przy ul. Swoboda 53, dzisiaj (2.02) o godzinie 17:00.

Jutro natomiast wypowiedzieć się o planowanych zmianach będą mogli mieszkańcy okolic ul. Balonowej. To spotkanie zorganizowane będzie w czwartek (3.02) w Zespole Szkół Nr 2 przy ul. Hangarowej 14 o godzinie 17:00.

Oba potkania z zespołem projektowym Miejskiej Pracowni Urbanistycznej to pierwszy etap konsultacji. Jest to okazja, by wysłuchać omówienia koncepcji projektu planu, ale też wyrazić swoją opinię.

Jak zapewniają projektanci Miejskiej Pracowni Urbanistycznej wszystkie uwagi i opinie mieszkańców, będą rozpatrywane podczas podejmowania decyzji przy pracach nad sporządzaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Nie oznacza to jednak, że wszystkie zostaną zrealizowane

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz