POZnań

16 wolnych lokali użytkowych. ZKZL zaprasza do licytacji

ZKZL aukcje lokali  Foto: ZKZL materiały prasowe

ZKZL zapowiada kolejną aukcję najmu lokali użytkowych. Spółka do licytacji wytypowała 16 lokali w atrakcyjnych lokalizacjach.

Kolejna aukcja najmu rozpocznie się 11 października o godzinie 12:00. Jej przedmiotem będzie 16 lokali użytkowych. Lokale są mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 19 metrów kwadratowych, a największy 160 metrów kwadratowych.

Szeroka oferta pozwala przedsiębiorcom dopasować lokal do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak i możliwości finansowych. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zadbał jak zawsze o atrakcyjne lokalizacje. Podczas październikowej aukcji będzie można wylicytować lokale między innymi przy ul. Woźnej, ul. Wronieckiej, ul. Półwiejskiej czy ul. Kraszewskiego.

Aukcja najmu lokali użytkowych rozpocznie się 11 października o godzinie 12:00. Warunkiem uczestnictwa jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 10 października 2022 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin aukcji znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej. Warto wspomnieć, że lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem. Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji na www.aukcjelokali.pl.

Użyte w artykule zdjęcia: ZKZL materiały prasowe

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz