Na widelcu

Why Thai Express z lokalną nagrodą Best Restaurant Awards

Why Thai Express neon  Foto: materiały prasowe / monolite.pl

Poczynając od pierwszej edycji projektu Best Restaurant Awards w roku 2015, Pyszne.pl co roku dopisuje nowe pozycje na listę polskich restauracji, które miejscowi polubili najbardziej – i ocenili najwyżej. W grudniu klienci zostali zaproszeni do wystawiania ocen i wspierania swoich ulubionych restauracji. Z tysięcy restauracji w Polsce tylko 615 zostało nominowanych do konkursu. Ich ocena była oparta na kilku czynnikach, takich jak: jakość jedzenia, jakość dostawy i liczba recenzji w porównaniu do liczby zamówień.

Tytuł najlepszej restauracji w Poznaniu otrzymał Why Thai Express, potwierdzając poznańskie zamiłowanie do orientalnej kuchni. Najlepsza w kraju okazała się krakowska Pizza Winchester, pokonując 614 nominowanych lokali z całego kraju.

W Poznaniu przyznane zostały także nagrody w dwóch kategoriach. Pizza Taxi otrzymała nagrodę za najlepszą pizzę, natomiast Pierogi Tradycyjne za najlepszą kuchnię polską.

Best Restaurant Awards oparte jest na recenzjach restauracji, a nie głosowaniu

Dobre recenzje są niezwykle ważne zarówno dla restauracji, jak i klientów. – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl: Restauracje osiągające wysokie oceny w obszarze jedzenia i dostawy są lepiej pozycjonowane co stanowi dodatkową motywację do ciągłej poprawy jakości świadczonych usług.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe / monolite.pl, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz