Na widelcu

Wege Festiwal

Wege Festiwal w Arenie  Foto: materiały informacyjne / facebook

Niemal 100 stoisk z daniami wegetariańskimi kusić będzie różnymi smakami targowych gości już w najbliższą niedzielę. Oprócz potraw będą także naturalne kosmetyki czy stoiska z książkami.

Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów – informują organizatorzy – to nie tylko dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Będą między innymi stoiska z roślinną kuchnią wietnamską, meksykańską, koreańską czy indyjską, kuchnią ulicy w wydaniu wege czyli burgery, hot dogi czy frytki z batatów i pyszne desery. Łącznie będzie blisko 100 stoisk z wege kuchnią która specjalnie na to wydarzenie zjeżdża się z całego kraju.

Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów – przekonują organizatorzy – to nie tylko dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Na Wege Festiwalu przygotowany będzie także dział Ekopiękno z naturalnymi kosmetykami oraz stoiska z książkami i dodatkami.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie nr 2 (wejście od ul. Głogowskiej) w niedzielę 9 grudnia.

Między godziną 11:00 a 13:00 za wstęp zapłacić trzeba 5,00 złotych, a między 13:00 a 19:00 wstęp jest bezpłatny.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały informacyjne / facebook

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz