Aglomeracja

PoPoznaniu do Puszczykowa – zapraszamy na wycieczkę

Dworzec PKP w Puszczykowie  Foto: Midhir / wikipedia / CC

Przewodnicy z grupy PoPoznania odkrywają nie tylko sekrety stolicy Wielkopolski ale zapraszają także do podziwiania atrakcji okolicznych miejscowości. W ubiegłym zaprosili m.in. na wycieczkę do Owińsk. Tegoroczna wakacyjna wycieczka tematyczna również będzie wymagała opuszczenia miasta bowiem 11 lipca zwiedzać będzie można Puszczykowo. Przewodnik będzie czekał na wszystkich chętnych o 15:15 na stacji PKP Puszczykówko.

Przewodnicy zapraszają na drugą wycieczkę z cyklu “Sąsiedzi Poznania”. Tym razem będzie można odwiedzić Puszczykowo – dawne miejsce wypoczynkowe poznaniaków.

Puszczykowo to miasto-ogród położone u wrót Wielkopolskiego Parku Narodowego, miejsce, gdzie przyroda łączy się z historią.

W wakacyjnej atmosferze odpoczniemy nieco od miejskiego zgiełku spacerując wśród willi otoczonych zielenią i naturalnych terenów zielonych nad Wartą – zaprasza przewodnik Piotr Ciesielski.

Wycieczka odbywa się w konwencji freewalking tour. Wstępne zapisy nie są wymagane, a spacer odbywa się niezależnie od warunków pogodowych i liczby uczestników, na koniec można podziękować przewodnikowi napiwkiem.

Przystań w Puszczykowie

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz