DLA STUDENTA

Nauka “szprechania” w promocji!

Austriacki Ośrodek Kultury  Foto: Austriacki Ośrodek Kultury

Austriacki Ośrodek Kultury Foto: Austriacki Ośrodek KulturyŻyjemy w czasach, gdy wszędzie króluje język angielski. Warto jednak pamiętać, że z Poznania bliżej mamy do Berlina niż do Warszawy. Sporo osób jeździ również do Austrii choćby na narty.

Być może warto zatem skorzystać z promocyjnej oferty Austriackiego Ośrodka Kultury UAM. Centrum Egzaminacyjne ÖSD informuje o promocji na kursy języka niemieckiego: 300 zł za 50 godz. lekcyjnych (semestr), na wszystkich poziomy, oraz na kursy przygotowujące do certyfikatow ÖSD Österreichisches Sprachdiplom.

Podstawę kwalifikacji do właściwej grupy stanowi bezpłatny test. Ośrodek oferuje dodatkowo zniżki na podręczniki, oraz  możliwość bezpłatnego korzystania z biblioteki i mediateki.

Po więcej szczegółów odsyłamy do Austriackiego Ośrodka Kultury, na ul. Zwierzynieckiej 7  (budynek przy DS Jowita – tak zwane Akumulatory). Ośrodek zaprasza od poniedziałku do piątku od 9:30 do 16:30 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Na miejscu możecie się także zapisać i dopełnić wszelkich formalności.

Na wszelki wypadek podajemy jeszcze  telefon do Ośrodka:  61 829 24 24, oraz adres e-mail: austruni@amu.edu.pl

/

/

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz