K U L T U R A

Natalia Świerczyńska wystąpi w Meskalinie

Natalia Świerczyńska - Las  Foto: materiały prasowe

Natalia Świerczyńska wystąpi w Meskalinie w sobotę, 23 października. Artystka promować będzie swój debiutancki album “O Północy”.

Pochodząca z Wałbrzycha artystka już jako 7-latka rozpoczęła naukę gry na skrzypcach. W późniejszym wieku zainteresowana jazzem postanowiła ukończyć wokalistykę jazzową w poznańskiej Akademii Muzycznej.

W 2016 roku Natalia stworzyła własny projekt poświęcony Frankowi Sinatrze – Winter Songs of Frank Sinatra oraz I Love Sinatra. W roku 2018 śpiewała u boku wspaniałych artystów takich jak: Mateusz Ziółko, Łukasz Zagrobelny, Paweł Okła oraz Mariusz Patyra w projekcie symfonicznym poświęconym Zbigniewowi Wodeckiemu.

W roku 2020 wydała swój debiutancki album. „O północy” to album, który zawiera piosenki pełne wzruszających historii o tęsknocie za pięknem, dobrem i miłością. Inspiracją stały się historie Babci Natalii, która dzieliła się z wnuczką swoimi wojennymi przeżyciami. Artystka zapamiętała te wspomnienia i postanowiła się nimi podzielić. Tak powstały piękne, wzruszające teksty do niezwykłych piosenek, a w rezultacie wyjątkowa i autentyczna płyta.

W premierowym koncercie „O północy” na scenie towarzyszyć jej będą wyjątkowi muzycy: Michał Baranowski – piano, Dawid Kostka – gitara, Wojtek Judkowiak – bas, Sebastian Skrzypek – perkusja, Agata Skrzypek – chórki, Nidal Kalboneh – ud.

Natalia Świerczyńska – Premiera Płyty “O Północy”

Meskalina, ul. Fredry 7
sobota, 23 października, godzina 19:00

Bilety w cenie:
w przedsprzedaży 30 zł,
w dniu koncertu 40 zł.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz