autobus 603 | inne linie z przystanku: 174, 176, 603, | |||||||
przystanek Most Św. Rocha | Kierunek: Garbary PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 36 20 58 38 18 58 38 18 53 33 08 48 28 08 48 28 08 48 23 03 38 27 02 42 19 59 39 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | 36 20 58 38 18 58 38 18 53 33 08 48 28 08 48 28 08 48 23 03 38 27 02 42 19 59 | Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż Luboń/Rutkiewicz Luboń/Park Siewcy Luboń/Ratajskiego Luboń/Zespół Szkół Luboń/Dębiecka n/ż Os. Dębina Azaliowa n/ż Łozowa n/ż Malinowa n/ż Dolna Wilda n/ż Piastowska n/ż Dębina n/ż Hetmańska Wiadukt Droga Dębińska n/ż Bielniki n/ż AWF Most Św. Rocha 2 - Mostowa n/ż 3 - Wielka n/ż 5 - Małe Garbary 7 - Garbary PKM | ||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy