autobus 174 | inne linie z przystanku: 146, 174, 191, 198, 218, 348, | |||||||
przystanek Szymanowskiego n/ż | Kierunek: Unii Lubelskiej | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 56 11 26 41 56 11 26 41 56 12 27 42 57 12 27 42 57 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 12 27 42 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 52M 05M 23M | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 56 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 52M 05M 23M | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 52M 05M 23M | Os. Sobieskiego Szymanowskiego n/ż 1 - Opieńskiego n/ż 2 - Os. Batorego n/ż 3 - Os. Batorego Pływalnia n/ż 4 - Strugarka n/ż 5 - Stoińskiego 6 - Sarmacka n/ż 8 - Umultowska n/ż 10 - Wiktoria n/ż 11 - Połabska 13 - Rondo Solidarności n/ż 15 - Os. Pod Lipami 17 - Wilczak n/ż 18 - Winogrady n/ż 20 - Garbary PKM n/ż 21 - Grochowe Łąki n/ż 22 - Małe Garbary 23 - Małe Garbary 24 - Grobla n/ż 25 - Pl. Bernardyński n/ż 28 - AWF n/ż 30 - Serafitek n/ż 31 - Rondo Rataje n/ż 32 - Rondo Rataje n/ż 33 - Wioślarska n/ż 34 - Os. Piastowskie n/ż 36 - Os. Rzeczypospolitej n/ż 38 - Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż 39 - Os. Armii Krajowej n/ż 40 - Os. Stare Żegrze n/ż 42 - Os. Orła Białego II n/ż 43 - Sarbinowska n/ż 44 - Obodrzycka n/ż 45 - Falista n/ż 46 - Unii Lubelskiej | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy