autobus 174 | inne linie z przystanku: 174, 191, 218, | |||||||
przystanek Os. Batorego Pływalnia n/ż | Kierunek: Unii Lubelskiej | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 14 29 44 59 14 29 44 59 15 30 45 00 15 30 45 00 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 15 30 45 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 55M 08M 26M | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 55M 08M 26M | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 55M 08M 26M | Os. Sobieskiego Szymanowskiego n/ż Opieńskiego n/ż Os. Batorego n/ż Os. Batorego Pływalnia n/ż 1 - Strugarka n/ż 2 - Stoińskiego 3 - Sarmacka n/ż 5 - Umultowska n/ż 7 - Wiktoria n/ż 8 - Połabska 10 - Rondo Solidarności n/ż 12 - Os. Pod Lipami 14 - Wilczak n/ż 15 - Winogrady n/ż 17 - Garbary PKM n/ż 18 - Grochowe Łąki n/ż 19 - Małe Garbary 20 - Małe Garbary 21 - Grobla n/ż 22 - Pl. Bernardyński n/ż 25 - AWF n/ż 27 - Serafitek n/ż 28 - Rondo Rataje n/ż 29 - Rondo Rataje n/ż 30 - Wioślarska n/ż 31 - Os. Piastowskie n/ż 33 - Os. Rzeczypospolitej n/ż 35 - Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż 36 - Os. Armii Krajowej n/ż 37 - Os. Stare Żegrze n/ż 39 - Os. Orła Białego II n/ż 40 - Sarbinowska n/ż 41 - Obodrzycka n/ż 42 - Falista n/ż 43 - Unii Lubelskiej | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy