autobus 729 | inne linie z przystanku: 159, 729, | |||||||
przystanek Kopciuszka n/ż | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 7 10 12 14 16 18 20 22 | 52 45 52 18 24 22 40 47 53 59 | 4 5 7 10 12 14 16 18 20 22 | 52 45 52 18 24 22 40 47 53 59 | Lisówki/DPS Dopiewo/Dworzec Kolejowy Dopiewo/Kościół n/ż Dopiewo/Ośrodek Zdrowia n/ż Dopiewiec/Przejazd Kolejowy n/ż Dopiewiec/ n/ż Palędzie/Leśna n/ż Palędzie/Nowa n/ż Dąbrówka/Kasztanowa n/ż Dąbrówka/Parkowa n/ż Dąbrówka/Las n/ż Zakrzewo/Zacisze n/ż Zakrzewo/Sportowa n/ż Zakrzewo/Świerkowa n/ż Zakrzewo/Bukowska n/ż Zakrzewo/Bukowska n/ż Dąbrowa/Szkolna n/ż Dąbrowa/Krótka n/ż Dąbrowa/Leśna n/ż Skórzewo/Os. Grafitowe n/ż Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła n/ż Skórzewo/Os. Makowe n/ż Skórzewo/Kościół n/ż Skórzewo/Szarotkowa n/ż Malwowa Złotowska Działki n/ż Owcza n/ż Ławica n/ż Malechowska n/ż Złotowska Kopciuszka n/ż 0 - Folwark Edwardowo n/ż 1 - Leśnych Skrzatów n/ż 2 - Zgorzelecka n/ż 3 - Kolorowa n/ż 5 - Swoboda 6 - Szpitalna 7 - Ogrody | ||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy