autobus 616 | inne linie z przystanku: 610, 616, 702, | |||||||
przystanek Uradzka | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 13 14 15 16 | 37 25 42 02 28 48 28 58 33 58 38 58 25 | Luboń/Żabikowo Luboń/Pl. Bojanowskiego Luboń/Unijna Uradzka 1 - Kotowo n/ż 1 - Tyniecka n/ż 2 - Fabianowo n/ż 3 - Komornicka n/ż 4 - Ostatnia 5 - Bojanowska 8 - Górczyn PKM | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji