Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
10:05 – Gang Wiewióra 2 ( 2D, Dubbing )
10:30 – Gang Wiewióra 2 ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:30 – Valerian i miasto tysiąca planet ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:45 – Bodyguard Zawodowiec ( 2D, Napisy )
10:45 – Gru, Dru i Minionki ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:45 – Moje wakacje z Rudym ( 2D, Dubbing )
11:25 – Gang Wiewióra 2 ( 2D, Dubbing )
11:30 – Valerian i miasto tysiąca planet ( 2D, Dubbing )
11:45 – Gru, Dru i Minionki ( 2D, Dubbing )
11:50 – Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film ( 2D, Dubbing )
12:15 – Mała Wielka Stopa ( 2D, Dubbing )
12:40 – Gang Wiewióra 2 ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
12:50 – Moje wakacje z Rudym ( 2D, Dubbing )
12:50 – Obdarowani ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
13:20 – Bodyguard Zawodowiec ( 2D, Napisy )
13:25 – Valerian i miasto tysiąca planet ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
13:35 – Gang Wiewióra 2 ( 2D, Dubbing )
13:50 – Gru, Dru i Minionki ( 2D, Dubbing )
13:55 – Annabelle: Narodziny zła ( 2D, Napisy )
14:25 – Dunkierka ( 2D, Napisy )
14:25 – Valerian i miasto tysiąca planet ( 2D, Napisy )
14:50 – Obdarowani ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
14:55 – Gru, Dru i Minionki ( 2D, Dubbing )
15:10 – Dunkierka ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
15:45 – Gang Wiewióra 2 ( 3D, Dubbing )
15:55 – Bodyguard Zawodowiec ( 2D, Napisy )
15:55 – Moje wakacje z Rudym ( 2D, Dubbing )
16:00 – Balet Bolszoj: Romeo i Julia ( 2D, Wersja oryginalna, live )
16:20 – Annabelle: Narodziny zła ( 2D, Napisy )
16:20 – Valerian i miasto tysiąca planet ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
16:50 – Mroczna wieża ( 2D, Napisy )
17:00 – Dunkierka ( 2D, Napisy )
17:10 – Volta ( 2D, PL, Strefa Platinum )
17:20 – Valerian i miasto tysiąca planet ( 2D, Dubbing )
17:35 – Obdarowani ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
17:55 – Bodyguard Zawodowiec ( 2D, Napisy )
18:00 – Gru, Dru i Minionki ( 2D, Dubbing )
18:30 – Gang Wiewióra 2 ( 2D, Dubbing )
18:45 – Annabelle: Narodziny zła ( 2D, Napisy )
19:00 – Mroczna wieża ( 2D, Napisy )
19:15 – Alibi.com ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
19:25 – Bodyguard Zawodowiec ( 2D, Napisy )
19:35 – Annabelle: Narodziny zła ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
19:55 – Obdarowani ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
20:05 – Dunkierka ( 2D, Napisy )
20:15 – Valerian i miasto tysiąca planet ( 3D, Napisy )
20:30 – Bodyguard Zawodowiec ( 2D, Napisy )
20:40 – Annabelle: Narodziny zła ( 2D, Napisy )
21:10 – Mroczna wieża ( 2D, Napisy )
21:15 – Annabelle: Narodziny zła ( 2D, Napisy )
21:20 – Atomic Blonde ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
22:00 – Annabelle: Narodziny zła ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
22:00 – Dunkierka ( 2D, Napisy )