BizNews

Był nasz Piotr i Paweł teraz to Wasz Sklep Spar

Piotr i Paweł  Foto: fb.com / Piotr i Paweł

Zmiana szyldu sieci sklepów, która została założona w Poznaniu, staje się faktem. Tak jak pisaliśmy już zniknie z rynku marka Piotr i Paweł, a w jej miejsce pojawi się Wasz Sklep Spar.

Spółka Spar Group realizując kolejne etapy integracji z siecią Piotr i Paweł wspiera sieć w zakresie spłaty zobowiązań, negocjacji umownych i rozwoju sieci. Dotychczas podpisano lub odnowiono kontrakty z ponad 200 dostawcami. Zgodnie z planem, w systemie logistycznym będzie wkrótce dostępne ponad 6.500 produktów od prawie 500 dostawców. Na przejęcie sieci Piotr i Paweł zgodził się też Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Realizujemy zaplanowany harmonogram integracji, to mocny sygnał dla rynku, że Piotr i Paweł wkracza w kolejny etap zmiany na lepsze, a decyzja UOKiK oznacza, że sklepy Piotra i Pawła stają się częścią globalnej sieci Spar – przekonuje Tomasz Syller ze Spar Group.

W komunikacie spółki, która przejmuje dotychczasową sieć sklepów Piotr i Paweł nie ma informacji o dokładnej dacie planowanych zmian.

Użyte w artykule zdjęcia: fb.com / Piotr i Paweł

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz