1+1 gratis – akcja 100 poznańskich restauracji

Autor: miarecki. Poznań, 2 Marca 2019

Przez cały marzec przy zamawianiu przez pizzaportal.pl można skorzystać z promocji 1+1. Przy zamówieniu jednego dania z menu wybranych 100 restauracji otrzymać można drugie, takie samo, gratis. Ciekawi kulinarnych wrażeń do wyboru mają bogaty wachlarz kuchni świata, w tym kuchnię orientalną, pizzę czy burgery.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę PizzaPortal.pl, wybrać adres dostawy w Poznaniu, a następnie wyszukać restaurację oznaczoną symbolem 1+1 GRATIS. Promocja trwa do 31 marca.

W Polsce w dostawie od lat niekwestionowanie królują dania włoskie, a przede wszystkim pizza. Popularność tej kuchni przekłada się również na liczbę zamówień w dostawie – w całej Polsce stanowią one 61% zamówień, w Poznaniu aż 74%.

Poznaniacy najchętniej wybierają ogólnopolski hit – Capricciosę, ale tuż za nią znalazły się makaron Carbonara oraz klasyczna pizza Margherita. Zaraz za kuchnią włoską, na kolejnej pozycji wśród najpopularniejszych dań w dostawie plasują się dania amerykańskie (11%), a następnie kebab (5,3%).

Użyte w artykule zdjęcia: sxc, pizzaportal / materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.