Na widelcu

Beer & Friends Festival w Starej Rzeźni

Stara Rzeźnia Beer & Friends Festival  Foto: materiały prasowe

Pierwsza edycja Beer & Friends Festival przyciągnęła ponad 15 tys. zwolenników dobrego lokalnego piwa i food trucków, kolejne weekendowe wydarzenie zapewne spotka się z podobnym zainteresowaniem poznaniaków.

Stara Rzeźnia Beer & Friends FestivalAlkoholowe trunki z różnych stron świata oraz food trucki z całej Polski zapewnią, że nad Starą Rzeźnią będą unosiły się zapach chmielu oraz pysznego jedzenia. Będzie to druga edycja 3-dniowej imprezy, której założeniem jest promocja kultury picia piwa.

Smak napojów niszowych marek z niewielkich polskich browarów, uznanych na świecie browarów belgijskich i czeskich z pewnością złamie stereotyp piwa jako pospolitego trunku – informuje Jola Mikołajczak, organizatorka wydarzenia.

Na trzydniowej imprezie w Starej rzeźni znaleźć będzie można specjalną strefę wypełnioną po brzegi jedzeniem z najlepszych w Polsce food trucków. Pojawią się goście z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Trójmiasta, ale także lokalne, poznańskie gwiazdy. Wystawcy zaoferują całe bogactwo ulicznych smaków – od belgijskich frytek, przez kuchnię węgierską, pizzę, aż po tradycyjne burgery.

Bilet jednorazowego wstępu na imprezę kosztuje 5 zł. Trzydniowy karnet nieograniczonego wstępu kosztuje 20 złotych (dla pierwszych 600 osób, które pojawią się na festiwalu szklanka festiwalowa piwa gratis)

Godziny otwarcia Festiwalu: piątek 20.05.2016 12.00-23.00 – sobota 21.05.2016 10.00-23.00 – niedziela 22.05.2016 10-20.00

Stara Rzeźnia Beer & Friends Festival

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz