Na widelcu

Uśmiechnięta pizza

pizza  Foto: sxc

pizza Foto: sxcTrudno chyba znaleźć osobę, która przynajmniej raz w życiu nie zamówiła pizzy z dostawą do domu czy pracy. W Poznaniu mamy duży wybór lokali, w których taką usługę możemy zamówić. Jedną z bardziej znanych jest Pizza Express, która właśnie zmienia swój wizerunek.

Ta poznańska sieć zaczynała od niewielkiego lokalu w Antoninku w 2001 roku. Rok później został otwarty oddział na ulicy Wichrowej, a w 2004 na Winogradach. Niedawno kolejna, czwarta pizzeria Pizza Express powstał w Multikinie 51, która jest największym z dotychczas otwartych lokali. Posiada kącik dla dzieci, przygotowany do prowadzenia warsztatów wypiekania pizzy, oraz kameralną antresolę.

Teraz również mieszkańcy południowej części Poznania, Lubonia i Komornik mogą cieszyć się smakiem pizzy Expresspowiedział Tomasz Lutkowski, współwłaściciel sieci.

Pizza Express jest jedną z popularniejszych tego typu firm w Poznaniu. Średni czas realizacji zamówienia liczony od momentu wyboru pizzy przez klienta do chwili dostarczenia jej pod drzwi wynosi około 30 min. Zaletą jest również możliwość płacenia za zamówienie korzystając z systemu płatności przez internet.

Teraz Pizza Express zmienia również swoje logo. Stylizowana litera “e” przypomina nieco zarówno pizzę, jak i uśmiechniętego smakosza. Zachęca także do przystąpienia do programu “Friends” w którym zbierane punkty wymienić można na nagrody.

Nowe logo Pizza Express Foto: Pizza Express

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • Ta uśmiechnięta pizza to kpina. Nie szanują klienta, godzinami czeka się na pizzę, a jak w końcu się ją dostaje to człowiek ma wrażenie, że jest namolnym i niepotrzebnym tam. Obsługa do kitu. Nie polecam.

  • nigdy nie czekaliśmy zbyt długo – najsłabszy punkt moim zdaniem to jakieś dodatki do ciasta, które się wyczuwa!