Antoninek Osiedle Warszawskie Śródka

Warszawska jeszcze węższa

uwaga roboty!Jedną z częściej ostatnio zakorkowanych ulic jest Warszawska w kierunku do Śródki. Od wtorku (4.10) pojawią się na niej kolejne utrudnienia. Nieco inaczej jechać będziemy przez skrzyżowanie z ulicą Krańcową.

Zmiany spowodowane są budową drogi dojazdowej do Term Maltańskich. Dlatego też skrzyżowanie ulic Warszawskiej i Krańcowej zostanie przebudowane.

Środkowy pas ulicy Warszawskiej w kierunku centrum Poznania zostanie zamknięty na odcinku 180 metrów przed skrzyżowaniem z ulicą Krańcową. Samochody będą mogły jechać pasami skrajnymi. Prawym pasem na wprost i w prawo oraz lewym pasem również na wprost i w lewo w Krańcową.

Gdy zostaną wykonane prace przewidziane w pierwszym etapie przebudowy tego skrzyżowania zostaną wprowadzone zmiany na nitce ulicy Warszawskiej prowadzącej w kierunku Swarzędza. Wtedy zamknięte zostaną pasy na wprost i prawoskręt. Ruch odbywać się będzie wtedy dwoma pasami, w tym jednym nowo wybudowanym. O rozpoczęciu tego etapu przebudowy będziemy informować.

Wszystkie prace na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Krańcowej powinny zakończyć się w piątek 28 października.

Przebudowa skrzyżowania Warszawskiej i Krańcowej Foto: google maps / lepszyPOZNAN.pl

Zamknięta także zostanie ulica Krańcowa między ulicą Warszawską a Czekalskie. Od wtorku (4.10) chcą dojechać samochodem do ulicy Krańcowej będziemy musieli skorzystać z objazdu prowadzącego ulicami Mogileńską i Czekalskie. Dojazd do posesji na zamkniętym dla ruchu odcinku ulicy Krańcowej odbywać się będzie po nowo wybudowanych drogach dojazdowych – informuje Dorota Wesołowska z Zarządu Dróg Miejskich – drogi te zostały zlokalizowane wzdłuż zamkniętego odcinka ulicy Krańcowej. Prace na tym odcinku ulicy Krańcowej powinny się zakończyć z końcem listopada.

/

/

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz