Stare Miasto

Życzenia ze Starego Miasta – fajne wideo

Rada Osiedla Stare Miasto, razem mieszkańcami oraz kupcami z Placu Bernardyńskiego i Zielonego Targu nakręciła specjalne życzenia. Filmik umieszczony na youtube pokazuje uroki wyjątkowego miejsca na Starym Mieście – Rynku Bernardyńskiego.

Staromiejska Koleda_To ciągle trochę zaniedbane miejsce, ale może się zmienić nie tylko dzięki miejskim i unijnym funduszom, ale przede wszystkim ludziom, którzy przyjeżdżają na Stare Miasto, po to co najlepsze i najzdrowsze.

Tutaj od kilkudziesięciu lat swoje kramy prowadzą całe rodziny, tutaj można kupić warzywa, owoce, kwiaty, mydło i powidło – od sprzedawców, z którymi można pogadać o pogodzie i o naszym mieście. Można się pośmiać i życzyć sobie, tego co dobre!

Rada Osiedla Stare Miasto spotkała się z mieszkańcami na Bernardynach i na deptaku. Dobrą świąteczną atmosferę zapewnili muzycy grając kolędy i pastorałki. Radni rozdawali także kolejny numer Kuriera Staromiejskiego, osiedlowego biuletynu informacyjnego.

Spot przygotowany na Święta Bożego Narodzenia powstał z inicjatywy mieszkańców, którzy chcą zmieniać swój mały – ale bardzo ważny – najważniejszy dla nich fyrtel i dzielić się tym, co najlepsze.

Dzielmy sie radoscia

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz