Sport

Zostań Kozłem!

Kozły Poznań - Panthers Wrocław - Poznań 28.06.2014 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Kozły Poznań - Panthers Wrocław - Poznań 28.06.2014 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterUwielbiasz futbol amerykański. Wiesz, że w Poznaniu grają zawodnicy w najwyższej klasie rozgrywek? Nawet jeśli odpowiedziałaś nie, zawsze możesz poznać – zasady tej gry i świetnie bawić się w drużynie Kozłów Poznań. W niedzielę 16 listopada odbędzie się nabór do tej wyjątkowej poznańskiej drużyny.

Wystarczy, że masz przynajmniej 14 lat i przyjdziesz na stadion Olimpii na ulice Warmińską w niedzielę 16 listopada o godzinie 12:00. Będziesz miał okazję spróbować swoich sił podczas treningu. Jeśli ci się spodoba? Zostaniesz na dłużej – zachwalają zawodnicy.

Kozły Poznań to jedna z ośmiu drużyn, która zagra w najbliższym sezonie najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce – Top Lidze. Oprócz pierwszej drużyny w zeszłym roku w rozgrywkach pojawił się też Skład B oraz drużyna juniorów. Obecnie w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego zarejestrowane są 74 zespoły z całej Polski w 4 klasach rozgrywkowych plus juniorzy.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • I młodzi Patrioci Poznań dzięki, którym będzie odbudowany Golęcin w ramach Sportowego Golaja.