Centrum

Znikają reklamy w centrum

Znikają reklamy na Placu Wolności  Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Znikają reklamy w centrum Poznania, a dokładnie z Placu Wolności. To z czym wiele samorządów nie może sobie poradzić, demontowane jest na polecenie UEFA szybko i sprawnie. W pobliżu Strefy Kibica mogą zostać reklamy tylko tych firm, które wkupiły się w łaski organizatorów Mistrzostw Europy 2012.

Część dużych bannerów już została zdjęta, inne znikną wkrótce. Choć nie zawsze są ozdobą miasta wrócą zapewne po zakończeniu imprezy. To co szpeci zostanie zasłonięte.

Znikają reklamy na Placu Wolności Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Dzisiaj rano ekipy techniczne demontowały również neon wiszący nad jednym z banków. W tym przypadku jednak jest to związane nie ze Strefą Kibica, ale ze zmianą wizerunku samej placówki.

Demontaż reklam na Placu Wolności Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Tak wygląda fasada budynku przy Placu Wolności już z nowym znakiem banku. Jak widać z pewnością przyda się także umycie elewacji, bo deszcz chyba nie poradzi sobie z brudem, który gromadził się wokół dotychczasowych elementów.

Znikają reklamy na Placu Wolności Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Coraz bardziej zabudowuje się natomiast ogródek w podcieniach na ulicy Paderewskiego. Choć urzędnicy stwierdzili, że jest to samowola, nie ma póki co na nią mocnych. Najpierw pojawiły się metalowe płotki, teraz pojawiły się “zasłony” i neon z nazwą ogródka z nazwą.

Ogródek Pod Filarem Foto: lepszyPOZNAN.pl

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz