POZnań

Zmiany w komunikacji na Umultowskiej

Autobus 74  Foto: lepszyPOZNAN / TD

Z względu na prace remontowe prowadzone na przejazdach kolejowych na ulicach Umultowskiej i Starołęckiej zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu pięciu linii autobusowych: 67, 98, 348, 911 i 247. Zmiany będą obowiązywały od 15 do 17 lipca.

Prace przy przejeździe na ulicy Umultowskiej rozpoczną się w piątek – 15 lipca o godzinie 23.00 i potrwają do 17 lipca (do godz. 22.00). Dojazd ulicą Umultowską w kierunku osiedla Różany Potok i Kampusu UAM będzie niemożliwy, dlatego w dniach 16 i 17 lipca (sobota i niedziela) wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej i podmiejskiej.

Na liniach numer 67 i 911 zostaną wprowadzone zmiany tras, tak żeby wzmocnić transport publiczny w rejonie osiedla Różany Potok, zwłaszcza z uwagi na zawieszenie funkcjonowania linii nr 98. Natomiast autobusy linii nr 348 będą kursowały objazdem, ulicami: Szymanowskiego, Stróżyńskiego, Mateckiego, przez przejazd kolejowy na ulicy Morasko, a następnie ulicami: Morasko i Jaśkowiaka do Radojewa.

Poniżej przebieg zmienionych linii – tłustym drukiem wyróżniono zmiany tras:

Linia nr 98
Kursowanie zawieszone

Linia nr 67
RONDO ŚRÓDKA – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Garbary – Szelągowska – Naramowicka – Dzięgielowa – Os. Różany Potok – Dzięgielowa – Naramowicka – RADOJEWO

Linia nr 911
RONDO ŚRÓDKA – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Garbary – Szelągowska – Naramowicka – Dzięgielowa – Os. Różany Potok – Dzięgielowa – Naramowicka – Radojewo – Biedrusko/Poznańska – Biedrusko/Zjednoczenia – BIEDRUSKO PARK

Autobus 46 do Strzeszynka

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz