Stare Miasto

Zmiany na ul. Ratajczaka

Zmiany na ul. Ratajczaka  Foto: PIM

Czekają nas kolejne, na szczęście niezbyt uciążliwe, zmiany w organizacji związane z trwającymi pracami budowlanymi na Św. Marcinie. Zaczną one obowiązywać już w piątek (8.12) i potrwają miesiąc.

W związku z koniecznością wykonania przyłącza ciepłociągu wychodzącego poza granice placu budowy zostanie wprowadzona w piątek 8 grudnia zmiana organizacji ruchu kołowego na odcinku ul. Ratajczaka, od strony ul. Taczaka – informują Poznańskie Inwestycje Miejskie – zmiana będzie obowiązywała do 8 stycznia przyszłego roku.

Ruch zostanie wyłączony na odcinku od obecnego ogrodzenia placu budowy, do końca nieruchomości przy ul. Ratajczaka nr 32. Samochody będą mogły tutaj jechać na dotychczasowych zasadach.

W związku z realizacją prac dotyczących usunięcia kolizji elektroenergetycznych wzdłuż kamienic przy ul. Świętego Marcina ruch pieszych odbywa się wytyczonymi korytarzami – dodaje spółka PIM – zmiany w tym zakresie odbywać się będą sukcesywnie, adekwatnie do postępu prac i potrwają do końca lutego 2018 roku.

Użyte w artykule zdjęcia: PIM

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz